wtorek, 28 stycznia 2014

Schody do nieba

Pytaliście ostatnio mnie: Co z tym teledyskiem kręconym w Szuwarach??? A wiec jest. Dzis odbyła się premiera na Polo TV, był i wywiad ze mną (!).
Podaje wiec: link do teledysku Po godzinie mial na FB 970 ''lajkow'' to chyba niezle?
Moja opinia jest być może nieobiektywna ale podoba mi się!  Piosenka wpada w ucho, a ujęcia rzeki są super. Szuwary tez wypadły wg mnie fajnie, niebo trochę wyszło bajkowe, od razu wyjaśniam, ze nie nasze ale tez nie sztuczne, po prostu przyklejone z innych szerokości geograficznych, bo nasze tego dnia było bez jednej gwiazdy nawet. Pogoda w ogóle nie była wymarzona do kręcenia teledysku a jednak ekipie udało się uchwycić magię Krutyni i okolicy. Dwa dni zdjęć kręconych u nas na 3.55 minuty teledysku... To się nazywa praca, plus oczywiście obróbka w studio i TV. Przy okazji narodziła się nowa gwiazda teledysku czyli nasz beagle Iga, która wdarła się na plan bez zaproszenia i podbiła ekipę. Wymyślono dla niej ujęcia i choć inne wycięto to Iga pozostała... Ma nawet parę prywatnych lajkow;-)) na FB, no proszę! Uważam, ze Szuwary maja fajną reklamę w postaci tego teledysku, a piosenkę wpisujemy na naszą muzyczną listę do imprez.

  • Krecone w Szuwarach!

2 komentarze:

  1. Prosze o link do Twojego wywiadu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasiu, trzeba śledzić na stronie POLO TV, kiedy wrzuca ten odcinek do archiwum, na razie go tam nie ma. Nr odcinka ktory nalezy szukac to 95. Jak juz bedzie dam znac! Pa pa

    OdpowiedzUsuń