piątek, 11 lipca 2014

To tu to tam

Blog się mi przykurzył za co przepraszam wszystkich tu zaglądających, ale te lato sprzyja rożnym wojażom małym i dużym i po prostu zabrakło czasu na pisanie. Przez ostatnie dwa tygodnie - oprócz pracy - pozwiedzaliśmy sobie bliższą i dalszą okolicę... Bo: Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni. Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni;-)

Byliśmy np w Rydzewie, gdzie oprócz pięknego jeziora jest nowa przystań Lester Club a w niej bardzo dobra włoska kuchnia. Polecamy! Godzina jazdy od nas gwarantuje piękne widoki na liczne jeziora w środkowej część Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Na trasie mija się trzecie co do wielkości jezioro krainy i jedno z największych w Polsce - j. Niegocin oraz kilka jezior mniejszych połączonych za pomocą kanałów.
Potem byliśmy w Rynie, gdzie z rzeczy ciekawych można zobaczyć zamek-hotel, młyn przerobiony na restaurację oraz kolejną ciekawą ekomarinę przy nowiutkiej promenadzie.


Byliśmy tez  w Galkowie gdzie właśnie rozpoczęły się zawody Master's Cup w skokach przez przeszkody.
Nasi goście skaczą i zdobywają nagrody!

A dzisiejszy wieczór zakończyliśmy w karczmie PTTK nad Krutynią. 


Milo było. Spokojnie, cicho i smacznie!

Pa pa!

1 komentarz:

  1. PTTK Rules! Ile my tam mamy wspomnień...wszędzie pięknie, ale nad Krutynią, tam na mostku, sącząc jakiegoś pysznego ''kormorana'', to najpiękniej. Kasia już strasznie przebieramy nogami! Zazdroszczę Wam tej Polski, tych Mazur latem najbardziej!

    OdpowiedzUsuń