piątek, 3 października 2014

Domek ogrodnika

Pani Zak o swoim mężu - aktorze, mówi tak: bo Czarek jest chory, jak betoniarka nie kręci się raz w roku. I ja dokładnie to samo mogę o moim Maćku powiedzieć. Aby zachować jego cenne zdrowie ;-) betoniarka już się kręci i rośnie nam DOMEK OGRODNIKA czyli krotko mówiąc Maćka domek. Maciek znowu został ''eksmitowany'' z ostatniego jego przytułku czyli pracowni w Werandzie, gdzie teraz będzie sala telewizyjna, więc należy mu się kawałek podłogi z dachem do majsterkowania a przy okazji do trzymania rożnych różności, jak drewno opalowe, meble ogrodowe, ławki, trampolina, rowery, kosiarka etc, etc, etc.  
A oto jak prezentuje się ten kawałek podłogi z dachem a jeszcze bez ścian:
Tuż obok powstaje mój spóźniony, ale wymarzony prezent urodzinowy czyli mala szklarenka. Będą własne pomidory w następnym sezonie! Na pewno podzielimy się z gośćmi. Mam nadzieję, że też dzięki niej będę mogla wyhodować inne flance i będzie jeszcze więcej kwiatów, WHAT A FUN!!! To jest to co Kasie lubią robić najbardziej:-))

u


A do tego wszystkiego mamy nadal cudną pogodę. To jest wyjątkowy rok, piękne lato a teraz śliczna jesień. Ciesze się z tej pogody również dla naszych specjalnych gości na ten weekend! 
A teraz - do pracy rodacy! Pa pa!

1 komentarz: