poniedziałek, 21 marca 2016

Pokoje w Szuwarach

Właśnie tworzy się nasza nowa strona internetowa, moja strona marzeń - mam nadzieję! To już będzie trzecie podejście, ale jak mówią do trzech razy sztuka! Najpierw trafiliśmy na firmę krzak, która stronę nam stworzyła, ale po jakimś czasie zwinęła się a z nią nasze prawa do domeny... ''Bo to zła umowa była''.... nieuczciwi ludzie ale i lekcja pobrana:-()  Kolejna strona powstała dosłownie ad-hoc z życzliwej pomocy jednego z gości, który akurat u nas gościł, gdy zawirusowana strona firmy krzak skutecznie odstraszała od nas wszystkich zaglądających na nią... Witryna numer dwa była OK, działała przez jakiś czas, ale wirusy tez jej nie oszczędzały a dwa - nie była moją wymarzoną stroną. No a teraz, proszę Państwa, taka powstaje! Ale nie uprzedzajmy faktów, póki co na stronie numer dwa przez Pana Wirusa posypała się galeria a goście co i rusz pytają gdzie można zobaczyć zdjęcia pokoi w Szuwarach. A więc dziś robię wpis o pokojach i tu będę odsyłała do oglądania zdjęć pokoi dopóki nie powstanie nasza zupełnie nowa strona. 

Zapraszam, zaczynamy zwiedzanie:
Mamy dwa typy pokoi, apartamenty oraz pokoje dwuosobowe. 

Nasze apartamenty to otwarta przestrzeń, gdzie jest łózko małżeńskie oraz sofa rozkładana na dzieci. Czyli to jest typowo rodzinny pokój, typu 2+2 gdzie dzieci nie są raczej nastolatkami, bo nie sadzę by takowe chciały dzielić sofę:-)) 

Każdy pokój ma swoja łazienkę z prysznicem, z tym że te w apartamentach są większe i mają deszczownice. Na wyposażeniu pokoi są ręczniki, a w apartamentach dodatkowo jest mini lodówka oraz  zestaw herbacino-kawowy. Okna apartamentów wychodzą z jednej strony na las a z drugiej strony na wieś Krutyń z łąką na pierwszym planie. Czego nie ma u nas w pokojach? Nie ma aneksów kuchennych. Założenie jest takie, że goście mają u nas śniadania a na inne posiłki mogą zjeść w Krutyni, gdzie jest duży wybór restauracji lub po sąsiedzku w Galkowie we Dworze Łowczego.


Pokoje dwuosobowe są o polowe mniejsze od apartamentów i mają dwa pojedyncze łóżka. Moze to być wersja ekonomiczna dla gości, lub dla rodzin z nastoletnimi dziećmi, które już nie chcą dzielić sofy w apartamencie i rezerwują oddzielny pokój, bywa tez dwójka wykorzystywana jako jedynka.
 
Przez hol budynku wchodzi  się do 4 dwójek, wszystkie są ulokowane na parterze, dwa apartamenty na piętrze, a kolejne dwa mają swoje oddzielne wejścia od ogrodu i UWAGA: własne tarasy. Są to tez nasze najbardziej oblegane pokoje i bywa ze rezerwowane na rok z góry:-)) A było robić tylko pokoje z tarasami i widokiem na ogród...:-) no tak się niestety nie da!

 
W holu goście z pokoi dwuosobowych  maja do dyspozycji lodówkę, czajnik, kubki, suszarki, przewodniki oraz mega-mape z zaznaczonymi lokalnymi atrakcjami. Dodatkowo na wyposażeniu są leżaki, koce, tzw fotele reżyserskie, a w ogrodzie ulokowane sa dodatkowe duże i mega wygodne leżaki z materacami.

 Wszystkie pokoje przeszły w tym roku dokładny lifting, który obejmował malowanie ścian, odświeżanie fug w łazienkach, szlifowanie i olejowanie podłóg oraz pranie sof o foteli. Szuwary pachną i lśnią jak nowe:-)) 


W tej chwili pracujemy nad wykonaniem rowerowni na przechowywanie jednośladów gości oraz planujemy rozbudowę placu zabaw o kolejne atrakcje dla dzieci. A wiec do zobaczenia u nas, wkrótce! 

Kolejny wpis będzie o Werandzie, Świetlicy i innych atrakcjach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz