sobota, 20 grudnia 2014

Święta.

Za parę dni Święta. Na termometrze +11, jest zielono a las od mocnego dziś wiatru szumi groźnie w ostępach.  I tak szybko robi się teraz ciemno....... Śnieg na pewno dodałby uroku i trochę jasności w ten świąteczny czas  i odczarował nasz posępny las ale z drugiej strony możemy biegać bez ograniczeń i żyje się nam tu łatwiej bez zasp śniegowych.... Myślę, ze jednak w styczniu jak co roku zima sobie przypomni o nas.

Tymczasem dzieci maja już wolne, w domu pachnie kapusta, choinka ubrana, kosze z prezentami są już gotowe, kartki dawno wysłane. Pozostaje parę drobnych zakupów, trochę gotowania i pieczenia, oraz coroczne napisanie indywidualnych życzeń dla specjalnych gości Szuwarowych. Cieszę się z tego mojego prywatnego zwyczaju i nie traktuję tego jako obowiązku, mam bowiem każdemu z naszych powracających gości coś do powiedzenia i coś do życzenia. Nasza lista powiększa się corocznie i to tez mnie cieszy.

Maciek właśnie wycina karmniki w swojej nowej pracowni, chłopaki utworzyli sobie domek z kocy, poduszek i czego tam jeszcze - dziś zamierzają spać w nim ja się zabieram do pisania liścików do WAS!!!

A teraz wszystkim tu zaglądającym dedykuję  te zdjęcie zeszłoroczne i najlepsze życzenia Udanych Świat Bożego Narodzenia.Ho! Ho! Ho!- Wasze Mikołaje z Krutyni!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz