czwartek, 2 kwietnia 2015

Wielkanoc


Ach ta pogoda! Nie lubię na nią narzekać ale odstraszyła nam gości dość skutecznie... Każdy oczekiwał Wielkanocy jak rok temu, czyli cieplej, słonecznej i zielonej. No ale po pierwsze wypada ona w tym roku dużo wcześniej a do tego ciągle mamy w pamięci Wielkanoc sprzed dwóch lat kiedy to były metrowe zaspy śniegu... Wiec w tym roku aura Wielkanocna jest tak pośrodku. Weranda pięknie nagrzana pachnie drzewem i zachęca do długich nasiadówek, z układaniem puzzli, grami planszowymi, dobrą książką w reku lub nocnymi rozmowami przy cydrze... I taka Wielkanoc tez może być fajna! 
Dzisiaj jeszcze trochę ujęć Werandy i Świetlicy w wersji przedwielkanocnej.  Jest tez parę ujęć panoramicznych. Uchylę Wam rąbek naszego najnowszego projektu... a wiec robimy nowy plac zabaw.
Będzie kolorowo, będzie wesoło i będzie się dużo działo. A żeby rodzice mogli mieć na oku swoje pociechy powstała taka oto ławeczka, zamiast mieć oczy wokół głowy można się będzie przesiadać i widzieć dzieci z każdej strony :


I jak?

2 komentarze:

  1. Swietlica jak juz pisalam bardzo wam sie udala,ciekawa jestem jaki efekt przyniesie kolejny projekt.Poki co zycze zdrowych i pogodnych Swiat

    OdpowiedzUsuń
  2. Super sprawa z nowym placem zabaw! Przetestujemy niebawem. Dziś byłam z Karolem pierwszy raz właśnie na placu zabaw i BARDZO mu się podobało :)

    OdpowiedzUsuń