sobota, 10 września 2011

stoły i ławy są ale ...

Stoły i ławy są  ale - gości nie ma ..
Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości organizując więcej miejsca do siedzenia, a tu  nie ma kogo posadzić! Jaka szkoda! Pogoda przecież jest super, co zresztą widać na zdjęciu, grzyby też dopisują a w Krutyni i u nas pustki....

Co do wiaty powyższej to w planach jest wylewka posadzki i oszklenie jej oraz zamontowanie kozy lub kominka. W ten sposób będziemy mogli serwować tam śniadania ale i urządzać kameralne imprezy typu Sylwester na 5-8 par, z kuligiem, ogniskiem i grzańcem.

Tymczasem zajęliśmy się ogrodem, przesadzaniem, przycinaniem itd. Nasza łódka będzie schowana rzeczywiście w szuwarach a dokładnie w szuwaropodobnych trawach.

4 komentarze:

 1. Kasiu ja Ci radzę te stoły ustawiać za domem pod lasem ,hi hi, bo jak na drugi rok latem Ci goście zjadą to się wszyscy nie pomieszczą:)Pozdrawiam ,Iwona D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tez myslę, że spokojnie goście się znajdą - tym bardziej w tak pieknym miejscu.
  Zdecydowanie bardzo ważna rzeczą jest strona internetowa, odpowiednie pozycjonowanie, żeby na hasło: krutyń, nocleg, itp. wyskakiwała i nie opędzicie się od gości. Każdy raczej z domu planuje noclegi i najczęściej pomagają w tym Google.
  PS. Naprawdę są grzyby? Tydzień temu raczej poza kilkoma kurkami było pusto. Na Mazury, to na prawdziwki sie jeździ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Grzyby są, ale wybór jest tylko pomiędzy maślakami, podgrzybkami i kurkami, borowików niestety nie zaobserwowałam.....

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu, jeszcze 5 tygodni i jestesmy! Whoo hoo!

  OdpowiedzUsuń