wtorek, 3 stycznia 2012

Nowy Rok

2012!
Nowy Rok!
Kalendarz Majów podaje 21.12.2012 jako ostatni dzień w historii Ziemi... 
Mam nadzieje ze się jednak mylą! 

Tymczasem rok zaczął się w Krutyni pięknie, lekko mroźnie, bez śniegu ale za to słonecznie!Mieliśmy bardzo pracowity Sylwester. Chyba wszystkie prawa Murphiego zadziałały i złośliwość rzeczy martwych uaktywniła się przed samym Sylwestrem, ale ostatecznie zapanowaliśmy nad rożnymi uszczelkami, sprężynkami i innymi usterkami.

Nasi goście zarówno na wodzie jak i na ladzie mieli  bardzo udany Sylwester! My po prostu we dwójkę wypoczywaliśmy sobie przed kominkiem i cieszyliśmy sie ze wszystko udało się dobrze zorganizować. Biedny Kubuś tak bardzo czekał na fajerwerki ale się nie doczekał bo padł już o 22.00 Moze w następnym roku?

Nowy Rok to czas podsumowań i różnych postanowień. Dla nas to był ciężki, pracowity rok .... a także chwilami smutny ze względów osobistych. Z postanowień to mamy plany na wiele udogodnień i drobnych acz ważnych zmian. Mamy nadzieje, ze doświadczenia wyniesione z prowadzenia Szuwarów w 2011 roku  przyniosą pozytywne zmiany w Nowym Roku.

Na początek musimy przygotować budynek dla gości, gdzie będzie miejsce na przygotowanie i zjedzenie posiłków a także do imprezowania czy po prostu wygodnego odpoczynku przy kawie i ciastku lub książce.
 A potem dalsze udogodnienia!

A czy wiecie ze w tym roku biorąc 3 dni wolnego mamy aż 9 dni wolnego w Maju? I w ogolę ten rok obfituje w długie weekendy wiec nie czekajcie tylko róbcie rezerwacje w Szuwarach!

A wiec do zobaczenia!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz