sobota, 13 sierpnia 2011

i kolejna wiecha wisi!

No i jak tytuł posta wskazuje trzeci dach ukończony!

Sami zobaczcie:

Nowa przestrzeń do wykorzystania. Wiata dla gości, część tylna na pracownie  a góra? To miejsce na? No właśnie na co?
bardzo artystyczna wiecha, chyba ja zostawimy tam na dobre....
tak śpią psy umęczone przez ... dzieci
 

Opowiem Wam jak wygląda nasz standardowy dzień: 7 rano pobudka, Maciek pędzi do sklepu po świeże pieczywo, ja ubieram i  myje dzieci, robię śniadanie dla Kuby i coś dla psów. Następnie przygotowujemy śniadanie dla 8-12 gości. Po śniadaniu zmywanie, sprzątanie kuchni i domu. Potem sprzątamy pokoje w Szuwarach, dodam ze umycie porządnie jednego prysznica zabiera mi godzinę..... Pierzemy pościel, rozwieszamy i suszymy ją. Następnie ja piekę ciasta, gotuję obiad dla nas, a Maciek robi zakupy i wywozi śmieci.
W międzyczasie ja odbieram setki (naprawdę setki!) telefonów, odpowiadam na maile i oferty firm które do nas pukają dosłownie do drzwi, wyszukuję sama ofert na rożne potrzebne na już rzeczy, serwuję kawę gościom, rozmawiam z gośćmi, spotykam przechodzących turystów zainteresowanych przyjazdem i pobytem u nas. Na ile się da pielimy, podlewamy, kosimy i w tym wszystkim zajmujemy się dwójką  naszych brzdąców oraz psów. Dodam że karmię Antosia co też zajmuje niemało czasu.... Wieczorem kąpanie dzieci, i przygotowanie stołu do śniadania. Wystawienie i wstawienie trzeciego lub czwartego kompletu do zmywarki. Potem obchód terenu, blog i nocne prasowanie. W nocy trzeba wstać i wypuścić psy na siusiu... I to już wszystko prawie... prawie, bo po drodze jest cale mnóstwo innych spraw do zrobienia....

W poniedziałek przychodzi dziewczyna do pomocy!

3 komentarze:

  1. na górze może znaleźć się trunkarnia, CIG - centrum integracji gości, wyższy poziom prac twórczych, magazyn rzeczy zbędnych, centrum medialne, centralne biuro gospodarzy, ekstra loft... ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. I ..... SUSZARNIA

    OdpowiedzUsuń
  3. wszystkie pomysły bardzo się nam podobają, ale najbardziej intrygujący jest CIG;-)) Na razie jednak poddasze chyba skończy jako suszarnia.... natomiast jego przyszłość na pewno będzie świetlana czyli ciekawsza;-))

    OdpowiedzUsuń