niedziela, 28 sierpnia 2011

zemsta parasola

Ale się porobiło! Parasol uziemnił Maćka na ten weekend i musiałam dać sobie radę sama.  A było to tak: przygotowaliśmy się do weekendu i przyjazdu gości. Maciek miał przesunąć parasol na tarasie, jak go chwycił to coś mu tam chrobotnęło i padł na deski (Maciek nie parasol). Najprawdopodobniej był to dysk.... W każdym razie Maciek przeleżał na podłodze w domu cały piątek, sobotę i część niedzieli zażywając cały czas bardzo silne środki przeciwbólowe... Jutro jedzie na rentgen i zobaczymy co dalej. Maciek przez ostanie tygodnie tyrał od rana do nocy i dźwigał duże ciężary, taki musiał być finał jego zbyt ciężkiej pracy... Ostatni weekend jakoś przeżyliśmy choć nie było łatwo samej dobrze wykonać wszystkie prace, normalnie dzielone na dwa...

Za to okazało się, że przyjechali do nas jako gości starzy znajomi, których dawno nie słyszeliśmy i nie widzieliśmy. To już nie pierwszy raz że przyjezdni goście okazują być w jakiś sposób naszymi dawnymi znajomymi lub znajomymi naszych znajomych...  Nie bedę odkrywcza jesli powiem: jaki ten swiat jest maly!

Zazwyczaj nie używam bloga do pozdrowień ale dziś zrobię wyjątek: Pozdrafki dla Lucy odnalezionej po latach, także dla pana Zbigniewa oraz dla Lidii i Artura, którzy zawsze stawiają na spontan!

I apel:
Telefon niech dzwoni ale błagam nie o 2 w nocy! Nie pytajcie mnie wtedy o nocleg bo ja mam tylko te parę godzin snu i tak okrojonego przez dzieci i psy. Dobranoc!

Maciek jeszcze zdrów...

4 komentarze:

 1. Puszczyk nie daj sie!

  OdpowiedzUsuń
 2. próbuje walczyc, ale na razie bitwy przegrywam, ale to nie znaczy ze już wojnę tez....
  puszczyk

  OdpowiedzUsuń
 3. My rowniez chcielibysmy byc pozdrowieni na blogu! ... :-) A swoja droga jakie jest wytlumaczenie czarnej plagi ktora spadala tego lata na Borysa, Piotra, Sebastiana i Macka? Zlamania kosci, zerwania wiazadel, wypadniecia dyskow i brak mi nawet slownictwa medycznego na dolegliwosci Sebastiana zakonczone pobytem w szpitalu? Limit zostal wyczerpany! pozdrwiamy chlopakow - Maryna i Maja

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm, wg teorii spiskowej świata to... może my kobiety jako oszczędzone mamy jakąś misje specjalna do wykonania???

  OdpowiedzUsuń