wtorek, 16 sierpnia 2011

jak cicho sie zrobilo....

Po bardzo pracowitym weekendzie chwila spokoju. Duzo nabytego doświadczenia. I od razu parę zmian: postanowiliśmy wysyłać pranie do profesjonalnej pralni, bo nie jesteśmy w stanie dobrze uprać i wyprasować naszej pościeli a szczególnie ręczników.... Ze strony ekonomicznej tez nie opłaca się samemu prac a ze strony logistycznej to prawie niemożliwe szczególnie gdy pogoda jest kiepska. 

Mamy rezerwacje na 2012 rok, to dobry znak! Nasi goście chwalą sobie ciszę, nasze położenie na uboczu i pokoje o wysokim standardzie i niebanalnym wykończeniu.  Słuchamy uważnie wszelkich wskazówek i już przygotowujemy więcej miejsc na wypoczynek czy zjedzenie posiłku na zewnątrz. 
UWAGA: mamy jeszcze parę wolnych pokoi na zawody w Gałkowie Cup 2012, więc nie czekajcie i już teraz rezerwujcie!

Piękna pogoda utrzymuje się. Ale zastanawiamy się czym naszych gości przyciągnąć gdy lato minie, ogłaszamy więc konkurs z pytaniem co Was zachęciłoby do przyjazdu poza sezonem letnim?
Suszarnie na grzyby? Biegówki? Joga? Kursy gotowania? A może coś jeszcze innego??? Piszcie!


2 komentarze:

  1. A moze ktos chcialby postrugac z Mackiem w Pomysle Na Drewno?

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak wysuszysz ręczniki w suszarce bębnowej i od razu złożysz to będziesz miała piękne i puszyste - warto wypróbować. Sama tylko podsuszam w suszarce (robią się puszyste) a następnie dosuszam na podwórku.

    OdpowiedzUsuń