poniedziałek, 8 sierpnia 2011

Szuwary wieczorową porą

Czujemy niesamowity przypływ energii! Praca dla siebie, choć niesie ryzyko daje dużo satysfakcji a już szczególnie jeśli płynie pozytywny odzew od naszych gości. Nazbierało się ostatnio tak dużo komplementów i tak bardzo miłych slow, że nieuchronnie musi przyjść kolej na kubeł zimnej wody??? A może jednak nie, bo goście przecież widza ile starań i serca tu włożyliśmy  i jak nam zależy na dalszym rozwoju Szuwarów przy jednoczesnym zachowaniu ich kameralności. Zbliża się długi weekend, jeden chyba z najbardziej pracowitych w tym sezonie, każdy chce gdzieś wyjechać i szuka noclegu... Jest tak wielkie zainteresowanie pokojami ze gdybyśmy mieli ich z 50 to tez wynajęłyby się... ale przecież nie o to chodzi... Ma być milo i jak już wspomniałam kameralnie. 

A teraz czas na porcję zdjęć z Szuwarów o wieczorowej porze;-0

7 komentarzy:

 1. pięknie, chociaż światełek eksponujących nocny krajobraz nigdy nie za dużo, widzę że łódź zacumowała na dobre w Szuwarach, łodzie mają nazwy więc czas na chrzest waszej, może nawet taki z butelką szampana (ok, picolo jako alternatywa)...

  OdpowiedzUsuń
 2. w odpowiedzi do anonima: otwieramy konkurs na nazwę dla zacumowanej lodzi, nagroda dla zwycięzcy będzie tytuł chrzestnego lub chrzestnej naszej lodzi
  p.s.: anonima prosimy o ujawnienie się !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to milo, że rozpoczyna się wieczór z nagrodami :)... pomimo takiej motywacji jakoś wieczór nie sprzyja kreatywnemu myśleniu :( ... ale pociesza nas fakt, że byliśmy w cudownych Szuwarach PIERWSI - i tego tytułu nikt nam nie zabierze i taką sobie oto nagrodę przywłaszczyliśmy :D ... ale jak świeżość umysłu powróci to może jeszcze powalczymy o tytuł chrzestnych! Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą gościnę. Będziemy wracać... nie żartujemy! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A może po prostu niech nazywa się "szuwary" przy wejściu by przypominała o nazwie gościńca??? mama

  OdpowiedzUsuń
 5. Piotrze! Tej palmy pierwszeństwa Wam nikt już nie odbierze;-)) Apartament w paprociach (na gorze) czeka na Was ... a szafy już wyschły i inne mankamenty z pierwszych dni są poprawione;-)) czekamy wiec na Was!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie macie, z przyjemnością śledzę postępy. A jak można dowiedzieć się o dostępności i pokojach, czy na jesienne grzybobranie sa jeszcze terminy?
  I.

  OdpowiedzUsuń
 7. sa terminy, trzeba dzwonic na tel 607 291 262, a grzybow jest dostatek, zapraszamy!!!

  OdpowiedzUsuń